Září 2009

Svatba do alelúja.

20. září 2009 v 20:07 | prema van smuuf |  výKřiky
A já jsem švagrem! A všichni jsme si poplakali. Taková to byla nádhera.
A Crock má manželku. A Jana má manžela. Ach.

Ableton able son, milí rodičové.

15. září 2009 v 10:52 | prema van smuuf |  pro.duXe
Je to tak. Né, že bych zanevíral na Reason(♥ ♥ ♥), ale rozhodl jsem se, že zkusím konečně něco jiného.
FL studio se mi nelíbilo tím trackerovským pojetím patternů a takových hovadin, i když beta FL9 už prý přešla na normální sequencer, takže uvidíme:)
Cubase sice vypadá na powerful aplikaci, ale hrozně mi padá. A to ať už tam nějaká VST hodím nebo ne.
Ableton je velice eyecandy(♥) pro mě naprosto nepochopitelná aplikace. A to i teď, když už s tím dokážu něco udělat :D Když člověk skoro deset let dělá v Reasonu, tak si zvykne na určitý workflow a Ableton mi tohle celé boří..
Proč se nedají kreslit čáry automatizací rovnou a musím to nejdřív naznačit krz tužku, která má navíc dost krkolomnou zkratku Ctrl+B? Bah.
Také mě třeba štve, že MIDI Editor preview sice krásně spustí notu, když kliknu na pianoroll.. a pochopím, ačkoliv se mi to moc nelíbí, že ji spustí i když notu nakreslím.. Ale proč ji pouští i když noty označím, to je nad mé pochopení.
Člověk se, zatímco mu to hraje ve smyčce, snaží napsat nějaký zápis, hýbat s notama, přeskupovat.. a ona mu do toho začne hrát nějaká kakofonie zvuků, protože se snažil skládat? Cože? Kde se to proboha dá vypnout?:D

A nechápu toho víc, ale o to teď nejde. Dokázal jsem sám rewirenout Reason s Abletonem(och, jaký jsem šikovný:)), na výstup Abletonu hodil VST Glitch a iZotopeOzone a vznikla tahle píčovina..


Morda, co?! :D

KURVA!

5. září 2009 v 13:29 | prema van smuuf |  výKřiky
Do píče vole! Blbá seminárka.

A co mám strkat do lávové lampy?! Zářivky? Posrali se snad?