Leden 2009

Mirror's Edge

25. ledna 2009 v 16:34 | prema van smuuf |  výKřiky
Tak jsem, asi po devíti hodinách čistého času, dohrál tu skvělou, byť vskutku docela krátkou, hru.
Mirror's Edge.
Nebýt toho, že jsem ji předevčírem chtěl odinstalovat a ona se místo toho spustila, tak by mi tato gamesa asi na nějaký čas unikla.
Při prvním spuštění se totiž fps i v menu pohybovalo kolem 10, ne-li míň a abych restartoval hru, aby byly aplikovány změny detaiů, PhysX a rozlišení, jsem byl hroozně línej. Takže díky bohu za nefungující uninstall :)
Rozlišení 720x480, absolutně všechno na nejnižší detaily, framerate (když se dařilo) tak 30 - ale i přesto vynikající zážitek a hlavně i naprosto krásná grafika. Ach. A teď na těžší obtížnost. A tolik lidí tam umřelo!

Doporučuji.

Jellyfish >konečně< na beatport.com

6. ledna 2009 v 20:55 | prema van smuuf |  výKřiky
Tak jsme se dočkali! Nedoceněný umělec, já, konečně - alespoň trošku - vytřel zrak všem zúčastněným a jeho produkce se objevila i na celoznámě velmisvětovém netshopu pro DJe, beatport.com :)) Hihi.
Ne sice jako samostatný release, ale jako součást jakési (prý) sbírky toho nej na labelu 4Beat records - což nechápu, jak se to tam mohlo dostat, ale budiž :)

Inu,.. sice mě z toho žádné penízky nejdou, ale i tak kupujte a stahujte, abychom SuperGrovi vynahradili to zkomolené jméno, které mu pánové z beatportu nehezky propůjčili :D

Tak asi nějakej Novej Rok tady je, ne?

2. ledna 2009 v 15:03 | prema van smuuf |  výKřiky
Děcka, přeju vám všem to vše totálního do nového roku, co nejméně zmrdskosti a té špíny, po světě se v houfech povalující, nulové množství lidské blbosti a co nejvíce radosti a lásky! NE ASI, KURVA!
Jináč tu máte ukázku něčeho, co se vám asi nebude líbit (minimálně horácovi ne:)), ale prý už jest domluveno zařazování do setů a nějaké to rádiování a pokud by to vyšlo úplně jak bych si přál, tak bude pár remiksů a možná by se to i mohlo někde vydat. Ťuk ťuk ťuk.

Prema van Smuuf - Possibly Haunted (prívjů) mp3/192kbit/nějaká minuta a půl

Taxe mějte, panstvo a tvařte se šťastně.