Září 2008

UPDATED\Soustředění v Křižanově

26. září 2008 v 16:20 | prema van smuuf |  výKřiky
3.10.2008 - Vlastně je tu i to video, kde zatím není nikdo, až na Máru, posraný. :)


..ale zase jsou to všichni dezoláti!

Mrtě nehorázná kalba. Nevím co víc říct :)

Tyvole!

18. září 2008 v 14:55 | prema van smuuf |  výKřiky
Člověk si zavazuje tkaničky, bankomat toho využije a spolkne kartu.. AJ PENIAZKY!!! Hajzl vypíčenej..

Brno again.. and again..

14. září 2008 v 18:18 | prema van smuuf |  výKřiky
Tož su znov ubyt v plémě hantecu, ovšem na jiné koleji než jsem chtěl, na horší koleji než jsem chtěl a úplně jinde ve městě... než jsem chtěl.. Ale člověk nemůže mít všeckno..
Po tom, co jsem s mojí milou maminkou dorazil a prošel ten nezbytný Papierwerk, dost jsem klia vyrazil na nedaleký pokoj číslo 12.
Tu na mě vyskočil slovák, ne nepodobný mému exrůmejtovi Michalovi(brýle, vlasy, paří CSko, věčně na netu átédé), představili jsme se a maminka se mi dala do vybalování.. když v tu ránu(!)..
Já debílek nechal kvádro,
jež potřebuji zítra ráno,
doma někde visící,
jsem to ale čurák.
Takže nouzový nákup v Tescu(ke kterému nás to, díky těm zkurvenejm výlukám a rozkopanejm silnicím, stálo tisíc nervů, pár nasranejch brňáků a několik desítek minut), kde jsem si vybral pěkné černé sako, pěkné černé kalhoty, pěknou černou košili a krásnou bílou kravatu, ach:)), a pak jsme se, zase stejnými peripetiemi jako cestou tam, dostali zpět na kolej na náměstí Míru(kde mám tu ČEST bydlet), kde jsem vrazil do izby a nečekaně(!!) tu byl druhý spolubydla:
slovenský sportovec poslouchající hiphop; a už podle přízvuku jsem poznal, že je to maďar.. takže kdo? - Attila!
Oh, it's Showtime at the Kounice all over again.
Teď ještě aby se objevil Ricci.. ale ne.. třetí spolubydlící je Víťa, antropologii studující čech, rád říkajíci "mrtě" (krz jeden telefonát asi dvacetkrát:)),.. no.. a to je asi tak všechno..
Pít nemůžu, neboť mám zítra tu kvárdopotřebující imatrikulaci.. a víc ani nevím, co dělat.. tak se mějte.. a mějte se.. MÁM VÁS RÁD!!!