Květen 2008

Brno_Revisited

26. května 2008 v 19:32 | prema van smuuf |  výKřiky
Juchuchů! Vydřených 87,46 percentil se vyplatilo a já tak jsem přijat ke studiu, opět,.. pro ty co neví, tak s informatikou jsem zkoncoval, hahá,.. Jsem sice až 39tý nejlepší ze stopadesáti lidí, kteří uspěli, ale nu což..
"Těš se, ty Teorie Interaktivních Médií!"
Jinak jsem taky dneska poslal Tadeáše domů, udělali jsme si takovej prodlouženej víkend po Autonomce; všechno bylo, a byla to zábava! :)
Takže mám se fajn.. Díky čau..

Přéma_fan_Šmůf_v_Étheru

11. května 2008 v 20:05 | prema van smuuf
Tak, velký den.. po přijímačkách do Brna, ze kterých nemám valný pocit, mi bylo připomenuto, že na rádiu F u n 1, v pořadu... eee.. Nějakej Pořad.. se bude - jako chart tip - vyskytovat můj remixSuperGroovy divnosti Jellyfish, která, doufejme, za pár dní, i s remixy od Shata, Wirea a Triadema, vyjde na slovenském labelu 4beat Records... A opravdu se tak stalo!
To je pocit,.. a ta chvála.. ach.. Jsem z toho roztečen.. :) Tedy až na to, že poměr správnosti výslovnosti mého pseudojména byl ve prospěch toho špatného; Přéma van Šmůf bohužel zvítězil nad Premou van Smuufem.. Ale co se dá dělat.. :)
Sedím v Brně na Kounicově, teď otevíráme další Bohemia Sekt Demíísek a až posléze se dostane na to pochybné ruské šáňo, které si vydupal Attila..
Takže přeji pěkný den, večer, ráno a odpoledne a tu si vlastně můžete poslechnouti záznam z rádia.. Chá :)

Nádhera...

1. května 2008 v 22:44 | prema van smuuf |  výKřiky
Tak tyvole, ale mě je KURVA blbě!
Ovšem včerejší luxor, s měnší lesbishow bejvalý spolužačky, za to možná i stál :D