Listopad 2007

VolatVybíráníCla4

30. listopadu 2007 v 0:27 | prema van smuuf |  výKřiky
Tak jsem se celej dnešek zasekal na Call of Duty (R) 4 - Modern Warfare .. Ráno tu hledám, jakou kravinou zaplácám odpoledne - a hele! - fakt se mi to povedlo..
Přes veškerej komunikační časoprostor, kdy se stává, že mi dokonce lidi píšou sami od sebe, jsem přetáhl kólofďůtyskou plachtu, takže kdo mi psal v 15:01, chudák dostal odpověď až v 20:33.. dlouho poté, co odkráčel do temných vod zemí Offlineu... Jsem ve třetím aktu hry a doufám, že jich bude tak deset minimálně, protože takhle chytlavou věc jsem dlouho nehrál. Volnost v rozhodování je minimální a snad každý pohyb nehráče je ve hře je naskriptovaný, ale to je prostě jííízda...

Vyspal jsem se a jdu hrát dál...

Afterkalypsa::

24. listopadu 2007 v 20:12 | prema van smuuf |  výKřiky
"Ještě že bydlím kousek od Boby, jinak nevím kde, jak a za co bych skončil.."

Bez peněz, s bolavým krčkem a mým baťůžkomedvídkem v ruce jsem se vysokou rychlostí vřítil na pokoj 908, vysprchoval jsem se a spáááát(!!) přemýšlejíc o předešlé ubehnuvší noci...
Na to, kolik jsem si myslel, že přijede lipáků, se jich nakonec seběhlo - bez Na-To-Nemám-Prachy Globála - dost.. Deployment se rozložil na několik termínů a tak jsem šel pro Jiříka a Ellu(to jako ti co přijeli první)ke kolejím Josefa Taufera, načež ON zavolal taxíka, který nás odvezl do BobyCentra.
To, že nás vzal na výlet, kdy jsme objeli několik bloků zbytečně, snad ve snaze zvýšit červené čísílko na taxametru, pominu...
Oni šli ke vstupu kde prodávali lístky, já šel ke vstupu kde mi lístky brali a měli jsme se potkat ve vstupní hale.... a tak se uskutečnilo první z mnoha ztracení noci :)
Nevím kdo hrál první - teda Míša Salačová, ale ta už nehrála -, ale to co rozjel Michal Poliak, to byl masakr, já ten styl miluju, ačkoli nějak přesně nevím co to kua je :), a i když jsem v sobě měl jen pár panáků a dvě pivka, už jsem i snad pařil, jestli se to tak dá nazvat.. strange :)
Poté co se objevilo druhé auto, které bylo obsazeno Princem, Tou Jeho, Verčou, Adélkou a Adámkem se vody poněkud už rozčeřily... Řady tancujících českolipáků se masivně rozšířily a tak jen zbývalo s Verčou/Aleedou počkat na sraz, který se, jako vždy, konal v 23:00 na LaGrottě... A nic! Kde byly zástupy těžkooblečkářů hynoucí touhou udělat velikananánskou fotku všech známých i neznámých? Čest těm, kdo přišli a zúčastnili se pár vyfocení a hanba těm, kteří zmeškali!
Těsně po srazu přijel kdo? Ti co vůbec neměli přijet! Luďa, Horie, MayaH (kdybych místo y napsal j, šlo by o velikou chybu!) a Anet.. A řekl bych, že ačkoli pro ně bylo Boby půdou zcela novou a neznámou, do celé technomašinérie zapadli celkem rychle :)) .. No pařilo se jaxe mohlo... Pro mě naprostej vrchol Áčka byli TubeTech... Alex Denton (kterej mi mimochodem příšerně evokuje Bouxe :D) je prostě leader a všichni, včetně mě, mu naprosto zobali z ruky - to bylo extrémně povedený vystoupení, ze kterýho jsem si odnesl i pár spórů z jeho dlaně a kus papíru kterej mi osobně podal... ach.. kdybych byl nějaká patnáctka, asi bych v tu chvíli omdlel uspokojením :)
Prostě TubeTech mají 13/10
Jak jsem se moc těšil na Liebinga, že zahraje konečně normální techno a ne nějakej minimalistickej nudoškvár, tak mě překvapil tím, že hrál až moc oldies techno - absolutně pořád stejný (Nedalo se to poslouchat...) a hlavně pomalý (...a ani se na to nedalo pořádně pařit). Takže znuděný z Liebinga jsem vyrazil obhlídnout LaGrottu. A vida, hrálo se tam dobře, bylo místo xezení, seznámil sem se tam s nějakým panem Neznámým a bylo mi fájn... Luděk zcela odolával mým překecávacím smskám a tak... si už moc nepamatuju co se dělo | dělo se toho tolik, že to nejde ani vyjádřit; já vím že chápete :)
Oproti minulé Apokalypse, kde jsem opravdu znuděný čekal na konec, kdy se sejde všech 20+ smažek se společnou jízdenkou za pár tisíc do Prahy, mě na téhle OPRAVDU sralo, že skončila tak rychle...
Jeden z mála smutných okamžiků byl ten, když jsem se, modlíc, aby byly maximálně dvě hodiny ráno, koukl na mobil; tento čin mi totiž odhalil krutou pravdu: bylo něco po čtvrté - a to už pomalu .. smrk .. přestává všechna legrace ..

Celkově?

"Toto Ačko se umístilo na druhé místo všech mých Áček, hned za propařeného Ronskiho Speeda s mým biologickým bratrem, Crockem..."


MEGAJÍZDA
- užil jsem si to jak cyp, všichni mi udělali radost, děkuju všém a Globále ty lituj :)

A teď už musím do sprchy a trochu se zkulturnit, páč Já, Jiří a Ella jdeme na pívec..

Loading...Apokalypsa

23. listopadu 2007 v 7:10 | prema van smuuf |  výKřiky
Tak za prvé: Ti, kteří měli jet a nejedou, mě absolutně nasrali ! Za to jakou mají nemoc odpovídají oni sami, ne já!
A za druhé: Uáááárgh! Fakt mě serou...

Inserting Prema into recharger...
(přéma jde spinkat)

A ještě něco: Lumix2 hotov.

Pověspřes

17. listopadu 2007 v 16:02 | prema van smuuf |  výKřiky
Hangover!

"Co se to včera dělo?

.

.

.

............... Jéžiš!!

.

.

Cože???!!!

.

.

No tywle..."

Tak bych asi zformuloval to, co teď já.

Lat/Neotericus/Sonus

15. listopadu 2007 v 7:25 výKřiky
Kdo umí latinsky ať mě omluví, ale je půl osmé ráno a já od jedenácti večer pracoval na mojém novém tracku, do kterého jsem až skoro zamilován - taky aby ne, když je to tak dobrý.. ehm :)

Bude se jednat o
progressive zase-kdoví-co... snad... možná...

Tak jen stay tuned a dobrou .. ráno.
Letím do teplých peřin..

MámNjetsoPsát?!..nechce se mi..

13. listopadu 2007 v 12:34 | prema van smuuf |  výKřiky
(...tak fajn! Ale nesmíte se divit, že se mi po tom ve-výsledku-ztraceném-textu moc psacího elánu nedostává...)

Je toho na mě moc. Mám mrtě volného času, ale příjde mi, že nemám skoro žádnej. Když potřebuju jíst - a to že potřebuju alespoň ten rohlík za jeden den -, tak raději sedím u toho addictive bastarda - mého miláčka -, než abych obětoval deset člověkominut nákupu v naprotivší Delvitě... (Ačkoli možná to bude tím, že mě na přechodu oddělujícím tyto dvě životně důležité budovy v Brně, a to budovu s postelí a budovu kde se dá sehnat jídlo, už párkrát málem sejmulo auto...) :)

A
ni ty Kossky, který chci dát do opravy, nejsem schopen donýst do obchodu tady.. tu.. ve mniestje, i když bez nich prostě nic nesložím !! Árgh ... (Ale to je zase na druhý straně města; komu by se tam chtělo...)

J
e to normální? Zatím si to vysvětluji jako jakous takous podzimní únavou, ale když už začíná zima, budu si brzo muset vymyslet osobní omluvu daleko rafinovanější; ale na to jsem moc línej!!

November07

9. listopadu 2007 v 20:11 aktualTop5 trax
Není to top5, ale za poslech určitě stojí... :)

Sonicvibe pres. Vardran - Moonsnack (Original Mix) MASAKR
Mashtronic - Sweat (Roland Klinkenberg remix)
Mark Knight & D Ramirez - Throb (Original Mix)
David Forbes - Space Funk MASAKR
Mallorca Lee and James Allan - Twisted

vaří se mi z toho mozek..

EscapeSignStrip

1. listopadu 2007 v 13:47 | prema van smuuf |  pro.duXe