Červenec 2007

#Kosmické_LSD

23. července 2007 v 0:34 | prema van smuuf |  výKřiky
"Přijeli jsme, chlastali jsme, počkali jsme, získali jsme lupeny, vešli jsme, dali pívo jsme, pařili jsme, "znáte to" jsme..., potkali znamí jsme, pařili jsme, bavili se jsme... No masakr..."

Jakej byl COSMICTRIP ? ... Mám z něj velice rozporupocity. Cesta tam pohodička, tam pohodička. Krásný paření při západu slunce. Pak v noci začlo pršet a to byl terror! Mokro kam se podíváš, bláto kam šlápneš. Na hlavní stagei přestal hrát Picotto(který ovšem do tý doby hrál až moc luxusně ;) ) a pustily se CéDa. Někdo(nebudu říkat kdo:) ) rozhlašoval že se končí - to dokáže zvednout náladu - a opravdu, nikdo nehrál a lidi před stageí vyčkávali stylem "co se to sakra děje???"... Na onlinereportu techno.cz jsem se dnes dozvěděl, že to bylo kvůli tomu, že veškerou techniku balili do plastových itů. No ale kdo to měl vědět :); nikdo nic nevyhlásil... Takže ve tři ráno: nálada na hovno... Škvírou ve stázi(v plotě) jsme se chytře dostali do VIP stanu, kde to ovšem nešlo - co člověk, to frkot :), takže jsme po chvíli zase vypadli, jelikož jsme viděli, že se na hlavní stagei už paří... A opravdu! ... Jenže to už nebylo ono... déšť dokázal všechny nasrat... Co krok, to bota v blátě, někdy i v louži bláta a někdy jen v samotné louži. Ovšem každá z těchto tří možností prostě sráží náladu o jeden procentní bod :)
Proto jsme se těšili na after, který dle našich nejskromějších představ bude v nějakém klubíku uvnitř - a ono hovínko. Afterpárty COSMICTRIPu, jež se skládala z (opravdu sromného) jednoho ..ehm.. stanu s rozměry 1x1 metr, kde pařilo tak dvacet lidí, nás opravdu nedokázala uspokojit, a po dvaceti minutách jsme se rozhodli opustit to zavšivené místo a vyrazit domů...

Takže sumarizace? První půlka skvělá párty s fajn lidma(kterejm díky moc;)) a po dešti druhá půlka s výpadky proudu, proudama vody, výpadky DJs a ostatními trablY stála za Abs(hovno). Užil jsem si to, ale mohlo být 5332171krát líp :)

P.S.: Nějaký fotky, na který radši nekoukejte :) >> ElectroDJs.cz

Lítá#kolem_mÉSHáčkem_ mÚSKroužkemRa

21. července 2007 v 3:50 | prema van smuuf |  výKřiky
Jako bych vás už slyšel říkat : "Interesting... Tell me more!"...
... Já mám ale otázku:
Znamená to, když má člověk po sprše varhánky to, že tam byl moc dlouho???
Po jaké době se člověku udělají ve vodě varhánky? Víte to někdo?!

Objective==Ang('Sešit')

20. července 2007 v 22:49 | prema van smuuf |  výKřiky
Milí zlatí, já jdu vlastně v září do Brna studovat FI MUNI!
Situace: Jdu studovat informatiku, potřebuju počítač - notebook. Příští rok chci jít na grafiku do Ústí n/L, takže potřebuju dobrej notebook, protože jeho nákup není na rok, ale snad na těch pár let...
Inu, a protože chci dobrej notebook, kterej vydrží pár let, neurve se mu displej, nezapadne mu klávesnice, nezačne skřípat, nebude se vypínat po malym otřesu, atd... :) jsem vyloučil Acer, fuj fuj.
Dlouho jsem byl zamilován do Asus F3JC-AP178, ale poté jsem zjistil, dle četných záporných ohlasů na fórech a blozích, že NB od Asusu jsou taky sračky(rozpading a pomalej reklamacing).
O Umaxu jsem toho moc nevěděl, ale ten jejich konfigurátor mě zklamal :) VBIntel konfigurátor byl nedostatečnej a drahej.
Můj milovaný DELL jsem opustil poté, co jsem zjistil, že Inspirony se můžou konfigurovat jenom v Americe(což by díky nízkýmu kurzu bylo super, ale s dopravou by byl problém, a navíc nechcu anglickou klávesnici bez těch roztomilých fidlátek, jako á í é š ř chr r d t n), takže ... už ani nevím co zbejvá ... ale poslední souboj byl mezi Fujitsu - Siemens, Toshiba, a HP.
IBM
jsem úplně přeskočil, protože integrovanou a sdílenou grafiku prostě nechci a žádnej bez ní jsem snad taky nenašel :). Fujitsu vypadlo ani nevím proč :D.
Zbývá Toshiba a HP :
Toshiba Satellite A200-14D za +-24 900,- Kč
Hewlett-Packard Pavilion dv6470 (GS620EA) za +-27 600,- Kč

Zo:

Toshiba má Core Duo, HP Core2 Duo. Sice Core2 Duo s nižší frekvencí, ale je výkonnější :)
Toshiba má 1024Mb RAM, HP 2048Mb RAM.*IN LOVE*
Toshiba má disk 120Gb, HP 160Gb.*IN LOVE*
Toshiba má nVidii GeForce Go 7300, HP nVidii GeForce Go 7400.
Jinak všechno stejný, nemaj sice giga LAN, co se dá dělat :), Wifi (IEEEa/b/g), modem, TV Out, FireWire, Bluetooth, webkameru 1.3Mpx, širokoúhlej 15,4" displej. Prostě paráda.
Tři tisíce navíc za lepší procesor, o 40Gb větší disk a o 1Gb větší RAM se rozhodně vyplatí.
Navíc když to budeme chytře kupovat bez DPH :D

Tak, a teď jestli to vyjde... :)

Mjuzik:PvS@Deethrill_doNe!

8. července 2007 v 16:37 | prema van smuuf |  pro.duXe
Tak a hned znova.
Stvořil jsem track, pro posluchače progresivního tranceu jako stvořený... snad...
Zpočátku jsem se bál, že deset minut na track ode mě je trochu moc, ale potom jsem zjistil že má jen skoro devět minut :) Přiznám se, že měl jsem i chvíle, kdy jsem se s každou sekundou piplal pět minut, ale kdyby to tak fungovalo pořád, tak bych na tom dělal 43+ hodin v kuse, což není pravda, ptž co si vzpomínám, tak to bylo jenom tak 12+... No dosti bylo keců; stahujte, nadávejte :)

Prema van Smuuf - Deethrill MpDrei|256kbit/s|8:44

Jo... nápad mi do hlovy zasadila MayaH,.. tak nadávejte spíš jí:)

KickDaNight_LQD5|July|07

8. července 2007 v 16:27 | prema van smuuf |  výKřiky
So... krátce z LQD v LBC z 5-6.7.7: Mazec. Total.
Nemám nic víc, co bych k tomu řekl :) Pro rejpaly - pamatuju si to :D
A ještě jedna věc, mám pártybráchu... Lulina. Kterému tímto děkuji za - až přímo skvělý - odvoz domů
:)
Teď nemám barevnou náladu, omluvuju se. Teď jsem vstal...